Welcome to Vlora

LAJM I FUNDIT/ Përgjimet e Ndraghetas, reagon për herë të parë kryeministri Edi Rama: T’ju vijë turp gazetarëve, merreni me muhabete dhe dëngla

Kryeministri Edi Rama iu është përgjigjur gazetarëve në lidhje me përgjimet e grupit mafioz Ndragheta, ku përmendet kryebashkiaku Erion Veliaj. “Do të të zhgënjej se nuk do të them për këtë do të flasë drejtësia, pasi për këtë ka folur qartësisht, grupi hetimor italian dhe po lexoj konkluzionin pse t’ju them që është turp i pashembulltë për ju që ushqeni tymnajën, me llafe dhe muhabete dhe dëngla.“-tha Rama.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.