Welcome to Vlora

Kryebashkiaku Dritan Leli i bënë apel qytetarëve të Vlorës

Tashmë zyrtarisht jemi në ditët e para të sezonit turistik në Vlorë,ku ardhja e pushuesve pritet me ‘ padurim’ nga të gjithë strukturat akomoduese .Por,dhe prezantimi i qytetit është një kusht primar për të gjithë banorët e qytetit për të pasur një Vlorë sa më të pastër cdo ditë .

Kryebashkiaku i Vlorës z.Dritan Leli , ka shtuar thirrjet e tij kundrejt banorëve në një postim të fundit në profilin e tij zyrtar në facebook :

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.