Welcome to Vlora

Kontrolle intensive për kultivimin e lëndëve narkotike në Vlorë

Policia ka vijuar kontrollet për kultivim kanabisit në fshatrat e rrethit të Vlorës, kryesisht në zonat pyjore në afërsi të lumit Vjosa.

Pjesë e operacioneve kanë qenë Policia Kufitare dhe vendore në njësinë administrative Novosele si dhe në disa fshatra të lumit të Vlorës.

Ndërkohë aksioni vijon për zbulimin e vatrave të kultivimit të lëndëve narkotike.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.