Welcome to Vlora

FNSh ndjek furgonin me 8 sirianë në Vlorë – Babicë, një i arrestuar tjetri në kërkim

Një furgon me targa angleze brenda të cilit ndodheshin 8 shtetas sirianë u ndalua në aksin Vlorë – Babicë.

Fugoni nuk i ka ndaluar postobllokut të policisë rrugore dhe është ndjekur nga FNSH dhe Forcat Operacionale.

Flitet për një person të ndaluar dhe një tjetër në ndjekje.

Ndërkohë policia ka shoqëruar shtetasit sirianë në polici.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.