Welcome to Vlora

E rëndë/ Dy persona i japin fund jetës

Dy vetëvrasje janë shënuar në kryeqytet këtë të Premte, sipas të dhënave të njoftuara nga policia.

Një grua 73 vjeçe është hedhur nga lartësia e banesës, referuar bluve, ndërsa një 70-vjeçar është vetëvarur.

“Në orët e para të mëngjesit, në rrugën ‘Shemsi Haka’, shtetasja V. D., 73 vjeçe, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës dhe si pasojë ka ndërruar jetë”, njoftohet për rastin e parë.

“Rreth orës 07:25, në rrugën ‘Griror Silka’, në sheshpushimin afër banesës, është gjetur nga familjarët, i vetëvarur, shtetasi Q.J., 70 vjeç”,Tiranë, njofton po ashtu policia.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të këtyre ngjarjeve, ndërsa materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale, shtuan të njëjtat burime.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.