Welcome to Vlora

Dritan Hila: O torollakë që gëloni në FB, s’ka pse të ketë dorëheqje e shkarkime. Të Çmendur

Dritan Hila i është kundërvënë atyre që kërkojnë drejtësi për 7 vjeçaren e vrarë ditën e djeshme në Himarë.Gazetari thotë se për këtë ngjarje s’ka pse të ketë dorëheqje dhe shkarkime.

Postimi i plotë

“Çmendet nje person dhe merr nje gomone te cilen e fut mes turmes se njerezve dhe vret nje engjell.

Sepse ne fund te llogarive kjo eshte situata.

Dhe tani turma çohet e kerkon doreheqjen e Drejtorit te Pergjithshem te Policise, Ministrit te Brendshem, Ministres se Turizmit, dhe Kryeministrit.Dhe Drejtori i Pergjithshem pa bere nje analize se ku qendron faji, por i trembur nga linçimi i turmave, i fut nje shkarkim gjithe komandes se kufirit te Vlores.Nderkohe turma e torollakeve qe gelojne ne rrjet ben gjyqe megjithese nuk njeh as ligje e as kompetenca dikasteriale madje nuk di as notin mire, dhe gjen fajtoret me nje te rene te tastieres.

Ky vend vertet ka te çmendur ama ka edhe toke pjellore qe te lulezojne”, shkruan Hila.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.