Welcome to Vlora

”Corriere della sera”: Veç plazheve, Shqipëria ka edhe thesare të tjera për t’u zbuluar

Edhe pse Toka e Shqiponjave nuk është më e huaj për italianët, shumë prej tyre janë mësuar ta njohin atë mbi të gjitha për plazhet e saj dhe për Tiranën e gjallë, qendrën ekonomike, kulturore dhe tregtare të vendit, shkruan Francesca Masotti për...

“Sekretet e Shqipërisë”/ Televizioni kombëtar izraelit jehonë “vendit të shqiponjave”

Televizioni izraelit i bëri një prezantim të shkëlqyer mundësive të shumta që ofron “Vendi i Shqiponjave” për turistët izraelitë. Televizoni shtetëror izraelit, “Arutz 13” (Kanali 13), në emisionin e tij “Barkod”, përmes një kronike të titulluar...

Kategoria - Udhetime

Weather Data Source: das wetter morgen in Vlora

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.