Welcome to Vlora

Blindohet Vlora, FNSH në fokus personat e shpallur në kërkim

Policia e Vlorës dhe FNSH kanë “blinduar” orët e fundit qytetin bregdetar.

Mësohet se janë ngritur disa pika postblloku në hyrje dhe në dalje të qytetit. Kryesisht vëmendja është përqëndruar në Babicë, “Bishti i Kalldrëmit” dhe në brendësi të qytetit.

Përforcimi i masave, vjen në kuadër të aksioneve për të kapur personat e shpallur në kërkim dhe për ata që lëvizin me armë.

Deri më tani nuk ka detaje nëse policia ka ndaluar ndonjë person problematik.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.