Welcome to Vlora

Aksident i rëndë në Radhimë, përplasen 5 makina, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Radhimë-Orikum këtë pasdite ku pesë makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Dy persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti. Pesë automjetet janë dëmtuar nga përplasja, ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e përplasjes ndërsa policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.