Welcome to Vlora

“E ke pyetur Kiarën kush jam unë?” Debat mes Qetsorit dhe Luizit, këngëtari i kthehet: Provoje edhe njëherë…

Luizi Ejlli është kthyer në kundërshtarin më të fortë për Qetsorin, të cilët herë pas here kanë pasur përplasje dhe debate me njëri-tjetrin. Në një debat diitën e sotme Qetsori i tha Luizit se ka për të thyer rekord botëror dhe se ka për ta fituar...

Ndodhet në ‘Big Brother’, por zbulohet detaje pse u akuzua Qetësori për vjedhje në vitin 2014

Qetsor Ferunaj ish fitues i edicionit të dytë të Big Brother është rikthyer në këtë format tashmë “Vip” me synimin për të triumfuar sërish. r edhe pse mbahet mend për këtë triumf të tij, ky nuk ka qenë formati i vetëm i këtij lloji ku Qetsori është...

Luiz Ejlli krahason veten me Edi Ramën: S’na mund kush në zgjedhje!

Luiz Ejlli është personazhi protagonist në këtë sezon të Big Brother VIP. Ai ka arritur t’i mbijetojë cdo nominimi ndërsa flet shpesh herë me bindje se do të jetë fituesi. Madje ka raste që thotë se nëse nuk fiton ai, atëherë nuk do të mbahet...

A duhet përjashtuar Qetsori pas këtij veprimi “të pahijshëm” ndaj Kiarës? (Video)

Fansat e shumtë të Kiarës po kërkojnë përmes rrjeteve sociale përjashtimin e një prej banorëve më të rinj, por dhe nga më të vjetrit njëkohësisht, të shtëpisë së Big Brother, Qetsor Ferrunajt. Fituesi i Big Brotherit “origjinal” ka bërë një veprim...

Luizi përplaset me Qetsorin: Nuk të llogaris fare, as 14 Big Brother nuk më arrin! Banori e provokon: Je çun…

Qetsor Ferunaj, fituesi i Big Brother Albania 2, ka fillua përplasjet e para me banorin e shtëpisë së “Big Brother Vip”, Luiz Ejllin. Debati me tyre ka nisur në dhomën e ndenjes, ku po qëndronin të gjithë banorët, në lidhje me një tatuazh që bëri...

Kategoria - Argetim

Weather Data Source: das wetter morgen in Vlora

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.