Welcome to Vlora

Zgjedhjet lokale, Rama mbledh kryebashkiakët në Durrës

Këtë të premte dhe të shtunën, kryeministri Edi Rama do të zhvillojë takime me kryebashkiakët, në kuadër të zgjedhjeve lokale 2023, ku më shumë mundësi do të mbahen më 14 maj. Në fokus të takimit do te jetë analiza për çdo kryebashkiak në raport me punën e bërë, por edhe objektivi për zgjedhjet vendore pak muaj më pas. Pas takimit në Pogradec, ky është takimi i dytë që Rama pritet të zhvilloj me kryebashkiakët.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.