Welcome to Vlora

Vlorë, përfshihen nga zjarri të dyja makinat e një 49-vjeçari gjatë natës

Dy makina të një 49-vjeçari në fshatin Nartë të Vlorës janë përfshirë nga zjarri pas mesnate derisa janë djegur plotësisht.

Nuk dihen arsyet e shpërthimit të saj apo në bëhet fjalë për zjarrvënie të qëllimshme.

Policia e Vlorës tha se ka nisur hetimet: “Sot, rreth orës 02:00, në fshatin Nartë, Vlorë, ka rënë zjarr dhe janë djegur dy automjete, në pronësi të shtetasit A. G., 49 vjeç, banues në fshatin Nartë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.”

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.