Welcome to Vlora

Tronditëse! 20-vjeçari shqiptar vritet në mes të Londrës. Zbardhen detajet e para

Një shqiptar ka humbur jetën ditën e sotme në Londër, pas disa të shtënave me armë.

Mediat britanike raportojnë se ngjarja ka ndodhur në Henley, Ildorf, ndërsa paraprakisht dyshohet se ka qenë një përplasje bandash.

Përveç shqiptarit i vdekur mbeti dhe një 20-vjeçar, teksa një 30vjeçar është plagosur dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.