Welcome to Vlora

Shpërthim me tritol në hyrje të një vile, ja kujt i përket banesa

Një shpërthim me tritol është shënuar herët mëngjesin e sotëm në Sarandë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:35 në lagjen nr 1. Bëhet me dije se në derën e hyrjes së banesës tre katëshe, të shtetasit A. K është vendosur tritol.

Fatmirësisht nga shpërthimi ka pasur vetëm dëme material dhe asnjë person të lënduar. A. K është kallëzuar madje dhe shoqëruar në Komisariat lidhur me një objekt në ndërtim e sipër në lagjen nr.1.

Nuk dihet se në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja, por policia po punon për zbadhjen e plotë si dhe për arrestimin e personave të përfshirë në këtë ngjarje.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.