Welcome to Vlora

Shitet apartament 2 + 1 ,Vlorë

Apartament 2+1+2 në shitje pranë Kishës Ortodokse në Vlorë,Ndodhet në katin e 3 të një pallati të mirëadministruar. Apartamenti organizohet nga një sallon i madh bashkë me kuzhinën, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, një korridor i gjatë që bënë ndarjen e dhomave dhe 2 ballkone nga lindja dhe perëndimi. Ka një sipërfaqe prej 115m² por në 94.2 janë të shënuara në çertifikatë

https://www.invest1group.com/sq/DetajetePron%C3%ABs/13199835

Telefon +355684012017

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.