Welcome to Vlora

Rama mbledh drejtuesit e qarqeve në selinë e PS, në fokus zgjedhjet e 14 majit

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur këtë pasdite drejtuesit politikë të qarqeve. Bëhet me dije se fokusi i kësaj mbledhjeje janë zgjedhjet vendore të 14 majit dhe emrat e kandidatëve që do të garojnë.

Teksa na ndajnë pak muaj nga zgjedhjet, duket se Partia Socialiste po vijon punën për organzimin politik.

Deri më tani Benet Beci dhe Emirjana Sako janë dy nga kandidatët që kanë marrë “OK” e Ramës për të kandiduar për Bashkinë e Shkodrës dhe  atë të Durrësit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.