Welcome to Vlora

Procesi drejt fundit, plas SHERRI në Himarë, përfaqësuesit e Berishës zihen me ata socialistë

Teksa vijon procesi i numërimit të votave në Bashkinë e Himarës mbështetësit e forcave politike, Partisë Socialiste si dhe koalicionit ” Bashkë Fitojmë” janë përplasur me njëri-tjetrin.

Burime për mediat bëjnë me dije se jashtë KZAZ 88 ka pasur një sherr të çastit mes përfaqësuesve të koalicionit ‘Bashkë Fitojmë”  dhe Partisë Socialiste.

Shkak i konfliktit është bërë largimi i disa numëruesve nga tavolinat ku pritet rikthimi i tyre. Në Himarë

Në Himarë vijon një garë e fortë mes Fredi Belerit dhe Jorgo Goros. Diferenca është rreth 200 vota në favor të Goros, ndërkohë kanë mbetur për tu numëruar edhe 6 kutitë e fundit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.