Welcome to Vlora

Policia, kontroll të befasishëm në shtëpinë e Ervis Martinajt

Policia e Shtetit ka zbarkuar sot në mëngjes në shtëpinë e të shumëkërkuarit të drejtësisë, Ervis Martinaj. Dhjetëra makina të FNSH-së dhe RENEA-s rrethuan shtëpinë e Martinajt në Fushë-Kuqe dhe kontrolluan brenda saj.

Nuk dihet ende nëse ka gjurmë nga Martinaj, i cili rezulton i zhdukur që prej gushtit dhe fati i tij është ende mister.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.