Welcome to Vlora

PS mbledh nesër kryesinë, çfarë pritet të diskutojnë Socialistët me Ramën…

Nesër (të martën) mblidhet kryesia e Partisë Socialiste.  Në orën 18:00, kryeministri Edi Rama do mbledhë kryesinë në selinë rozë për të diskutuar për zgjedhjet vendore të cilat do të zhvillohen në pranverën e 2023. Në mbledhje pritet që të...

Humbja me Izraelin, Skela: Kemi Kombëtare të mrekullueshme, ta mbështesim me Islandën

Humbja e Shqipërisë ndaj Izraelit mbrëmjen e djeshme me rezultatin 2-1, e vlefshme për Grupin 2 të Ligës B në Ligën e Kombeve, ka bërë shumë personazhe dhe ish-futbollistë të Kombëtares të reagojnë. Së fundmi me anë të një postimi në profilin e tij...

E kërkon bota, por i la me gisht në gojë! Ky është bosi shqiptar që arratiset

Jo vetëm emigrantët me gomone, por edhe bandat e kokainës kanë bërë që mediat britanike të kthejnë sytë për të analizuar rolin në rritje të shqiptarëve. “The Telegraph” ka bër ënjë investigim nisur nga Ekuadori për skemën dhe rrugën e trafikut të...

Artikujt e Fundit

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.