Welcome to Vlora

P.S-ja do shpall ‘kandidatin enigmë’ për bashkinë e Vlorës

Burime pranë Partisë Socialiste shprehin që sot mund të shpallet dhe kandidati për kreun e bashkisë Vlorë .Në avantazh është emri i Etjen Xhafës i cili shikohet si zevëndësuesi i kryebashkiakut aktual Dritan Leli . Por e gjitha është për tu parë pasi edhe më parë ka pasur paparashikime nga Kryetari i Partisë Socialiste të Shqipërisë Edi Rama

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.