Welcome to Vlora

Ngjarja që tronditi vendin/ “Po iu the prindërve do t’i vras të gjithë”, 11-vjeçarja flet për herë të parë pas përdh*nimit nga Astrit Terolli

Ka reaguar për herë të parë vajza 11 –vjeçare e cila vetëm pask ditë më parë është përdhu nuar nga shoku i babait të saj nga Saranda.

Një një lidhje telefonike për “Shqipëria Live” vajza ka treguar se kjo ishte hera e parë që abuzohej seksualisht nga Astrit Terolli, teksa ky i fundit pasi kreu aktin e kishte kërc ënuar të voglën.

“Jo vetëm një herë më ka ngacmuar është hera e parë. Ai më kër cënoi, më tha po u tregove prindërve do t’i vr as të gjithë.”- tha e mitura.

Nga ana tjetër kujtojmë se Terolli është akuzuar dhe arrestuar menjëherë nga policia.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.