Welcome to Vlora

Me gruan tende une…! Pas mesazhit te Hysenbelliut, reagon Edi Rama: Le ta dijne te gjithe qe

Edi Rama ka reaguar në lidhje me shembjen e resortit të Irfan Hysenbelliut, ish-mikut të tij.

Rama ka thënë se resorti i tij ishte pa leje, por nuk ka folur aspak se pse ai hante dhe pinte

në një resort pa leje, duke u zhgë rryer në drekat dhe darkat e pronarit të medias, që sot supozon se bën opozitë.

Rama thotë, se ky nuk do jetë resorti i vetëm që do prishet, por do ketë një valë të tjera sh mbjesh, por sa e besueshme është kjo, askush nuk e di.

Kujtojmë se pak më herët foli për mediat Irfan Hysenbelliu. Ai tha se për gruan e ramës ka pasur shumë respekt, ndërsa sot pretendon se rama e ka personale me të.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.