Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e premte, 28 tetor 2022

Dashi: Ditë rikuperimi kjo e premte 28, Hëna është në aspekt të mirë. Vetëm ata që kanë frikë nga dashuria, lidhjet, ndihen dhe janë të bllokuar. Ka diçka për të menduar edhe në punë.

Demi: Duket se diçka nuk shkon me dashurinë, kujdes nëse ka pasur një ndarje. Roli juaj në punë po ndryshon

Binjakët: Tani është koha të përjetoni ndjenja të veçanta dhe këshilla më e mirë është për të mos dëgjuar dhe ndjekur nervozizmin. Më mirë të mos bëni shumë sforco në punë.

Gaforrja: Kthimi në të kaluarën e vjetër në dashuri mund të jetë i gabuar. Përqendrimi është i dobët në punë.

Luani: Marrëdhëniet e shkëlqyera janë aty dhe nuk mund t’u mbyllni dyert vetëm e vetëm se ndonjë planet është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mund të debatoni me eprorin, ndaj ju mbetet të qëndroni të qetë.

Virgjëresha: Dita e premte i nënshtrohet një momenti stresi të tepruar në marrëdhënie. Komplikime ka edhe në punë. Në këtë pikë, zgjidhja qëndron tek elokuenca juaj.

Peshorja: Provokimet në dashuri nuk duhen pranuar, mos filloni të angazhoheni në zënka të kota. Kjo periudhë duket se është e favorshme në punë.

Akrepi: Nuk ka vend për histori dashurie të kota, tani dëshironi të keni vetëm njerëz të vërtetë në krah. Në aspektin profesional, unë ende besoj se nuk është koha e duhur për të nisur eksperimente të kota në punë.

Shigjetari: Nëse shpresoni që personi që doni, të thotë po, atëherë mund të bëni një kërkesë të re ndaj tij/saj, edhe këtë të premte. Ditë interesante për të bërë propozime edhe në punë.

Bricjapi: Nëse një histori është në krizë, mund të provoni të përpiqeni për një rikuperim. Nëse duhet të bëni takime pune, kjo e premte 28 është dita e duhur.

Ujori: Mos u përfshini nëse nuk ia vlen, nëse një person nuk ju bind, atëherë është e kotë të humbni kohë. Energjitë e punës janë të luhatshme.

Peshqit: Një histori e rëndësishme dashurie mund të ndryshojë jetën tuaj. Në aspektin e punës, ekziston një zgjedhje për t’u përballur, madje edhe një ndryshim jete nëse është e nevojshme.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.