Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e premte, 25 nëntor 2022

DASHI
Në dashuri ka pak tension, prandaj kini kujdes të mos e tundni më tej varkën. Në punë, nëse keni në duar një projekt ambicioz, mos hezitoni më tej. Çojeni përpara dhe mbrojeni.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 25 nëntor 2022), mund të keni shumë mosmarrëveshje në familje. Kujdes sidomos në marrëdhëniet ndër-personale. Në punë ka mundësi që të mund të bëni zërin tuaj të dëgjohet, për të arritur përmirësime.

BINJAKËT

Të premten  – 25 nëntor – ka një person që ju pëlqen, por do të detyroheni të merrni një vendim drastik, sepse ata tashmë janë fejuar. Mundësi të mira po vijnë në punë, po kthehemi në rrugën e duhur pas një periudhe jo tamam të lehtë. Bëni pak më shumë durim.

GAFORRJA

Qiell interesant për dashurinë, kush është beqar mund të shikojë përreth dhe nuk duhet të mbyllet në shtëpi. Shpresoni të takoni njerëz të rinj? Nëse jeni një profesionist i pavarur, nuk do të mungojnë mundësitë për të demonstruar vlerat tuaja. Hidhuni në veprim!

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox  (e premte 25 nëntor 2022), nëse ka diçka që nuk shkon, mund të flisni ballë për ballë për këtë, me partnerin tuaj. Në punë, përpiquni të mos nxisni debate me shefat dhe shmangni kontaktet. Rrezikoni të debatoni pa nevojë me ata që ju rrethojnë.

VIRGJËRESHA

Ndiheni veçanërisht të ndjeshëm, prandaj mos i kushtoni vëmendje fjalëve të tepërta. Në punë lodhja ndihet por në fund përpjekjet tuaja do të shpërblehen. Do të jeni në gjendje të demonstroni cilësitë tuaja.

PESHORJA

Beqarët mund të kenë mundësi të shkëlqyera, sidomos për ata që i kanë punët të papërfunduara. Mundohuni të kuptoni nëse ia vlen vërtet, përndryshe vazhdoni. Në punë lodhja ndihet, por në fund përpjekjet dhe sakrificat tuaja do të shpërblehen.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 25 nëntor 2022), beqarët janë të preferuarit, sepse qielli ju fton të rizbuloni emocionet tuaja, pasi nuk i keni ndjerë prej kohësh. Në punë, nga ana tjetër, dëshironi të ndryshoni dhe të dilni nga rutina.

SHIGJETARI

Një periudhë vërtet e rëndësishme për ata që janë beqarë dhe janë në kërkim të një shpirti binjak. Por duhet të jeni më të guximshëm, të dilni, të takoni njerëz të rinj. Është një periudhë plot tension në punë dhe lajmet nuk do të vonojnë të vijnë. Besim.

BRICJAPI

Qiell i shkëlqyer për takime. Por kini kujdes, sepse për dikë pas një miqësie mund të fshihet diçka tjetër. Nuk është e thënë që të bini në dashuri ju me dikë, por mund të bien edhe të tjerët? Në punë lodhja ndihet, por angazhimi juaj do të shpërblehet.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 25 nëntor 2022), qiell i shkëlqyer për çiftet. Mund të keni një projekt të rëndësishëm në punë. Po ashtu në punë ka një atmosferë risie. Profesionistët e lirë janë të preferuarit. Ndoshta mund të provoni vlerat tuaja.

PESHQIT

Brenda pak ditësh do të mund të gjeni atë qetësi, që ju ka munguar shumë javët e fundit. Lodhja në punë ndihet por në fund angazhimet tuaja do të shpërblehen. Me pak fjalë, hidhuni në veprim!

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.