Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e mërkurë, 5 tetor 2022

DASHI

Në dashuri ka pak tension, Afërdita është në opozitë me ju, por nga data 23 e muajit tetor edhe ajo do të jetë në anën tuaj. Sa i përket punës, projektet po shkojnë mirë: vazhdo me këtë ritëm!

DEMI

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 5 tetor 2022), Hëna është disonante në dashuri, ndaj do të duhet të ruani qetësinë. Për sa i përket punës, jeni pak të stresuar sepse keni vërtet shumë angazhime për të kryer. Por, dalëngadalë do të keni sukses.

BINJAKËT

Situata sentimentale po përmirësohet, një person është i interesuar për ju dhe gjithashtu qielli është premtues. Guxim! Për sa i përket punës, jeni pak të lodhur dhe të stresuar. Keni shumë angazhime, por së shpejti do të mund të shihni rezultatet!

GAFORRJA

Duhet të qëndroni të qetë, sepse së shpejti do t’ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme për të ardhmen. Për sa i përket punës, gjithçka do të varet nga ju dhe vullneti juaj: Jupiteri, megjithatë, është kundër tij dhe prandaj kujdes nga bezdisjet.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 5 tetor 2022), Hëna është në opozitë. Në dashuri përpiquni të ruani qetësinë. Për sa i përket punës, kreativiteti nuk mungon, por kujdes sepse nga data 23 tetor mund të ketë komplikacione për të menaxhuar.

VIRGJIRËSHA

E dashur Virgjëreshë, situata sentimentale është e mirë, por përpiquni t’i zgjidhni sa më shpejt diskutimet. Kur është fjalë për punën, mos u besoni të gjithëve: dëgjoni ndjenjat tuaja.

PESHORJA

E dashur Peshore, Hëna është në anën tuaj, Venusi dhe Marsi janë në aspekt interesant: lëreni veten të shkojë te pasioni. Sa i përket punës, nuk mund të presësh gjithçka menjëherë. Duhet të ndiqni prioritetet tuaja!

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 5 tetor 2022), përpiquni të mbani polemikat larg sferës suaj sentimentale. Për sa i përket punës, propozimet e vogla janë afër, por duhet të vlerësoni me kujdes bashkëpunimet e reja…

SHIGJETARI

E ardhmja premton mirë në dashuri, takimet janë të favorizuara dhe do të jenë të rëndësishme për të ardhmen. Sa i përket punës, situata astrologjike është e mirë: doni të largoheni nga stresi!

BRICJAPI

Jeni paksa i pavendosur në dashuri, por nga 23 tetori më në fund do t’i keni idetë e qarta. Sa i përket punës, ka pak agjitacion dhe tension me kolegët.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 5 tetor 2022), Hëna është në shenjë, por kushtojini vëmendje diskutimeve me partnerin. Për sa i përket punës, projektet e reja janë në rregull, mirëpo do t’ju duhet të bëni zgjedhje në funksion të së ardhmes.

PESHQIT

Ka një tension në ajër, lidhur me dashurinë. Për sa i përket punës, megjithatë, do të duhet të përpiqeni të planifikoni gjithçka në mënyrën më të mirë të mundshme, për javët në vijim.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.