Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e martë, 4 tetor 2022

Dashi: Në dashuri duhet të qartësoni zemrën sepse këtë të martë dhe të nesërmen e mërkurë, këto dy ditë do të jenë paksa të vështira. Në punë, përpiquni të jepni më të mirën tuaj dhe prishni marrëdhëniet me njerëz jo bashkëpunues!

Demi: Mëngjesi është interesant për dashurinë, por kini kujdes nga tensionet pasdite. Në punë, një lajm i mirë po vjen: ndaj mos u dorëzoni!

Binjakët: Hëna është në anën tuaj, ndaj pasditja premton gjëra të mira në dashuri dhe ditët më pas janë të favorshme. Në punë, përpiquni të ecni përpara dhe të thoni atë që mendoni: propozimet tuaja do të jenë fituese!

Gaforrja: Në dashuri, mëngjesi do të jetë paksa i turbullt, por gjithçka do të zgjidhet pasdite. Në punë, përpiquni të jeni të zënë dhe po ashtu, të zgjidhni një problem personal!

Luani: Jeni të motivuar dhe entuziastë, por pasdite në dashuri do të ketë probleme. Në punë, diçka po lëviz: mos e humb durimin!

Virgjëresha: Hëna është në anën tuaj në dashuri, ndaj lëreni veten të shkoni tek emocionet e mira. Në punë, dëshironi të përfundoni një projekt deri në fund të vitit: do ia dilni!

Peshorja: Dita në dashuri nuk fillon në mënyrën më të mirë, por më pas do të përmirësohet. Në punë Jupiteri është kundër, ndaj përpiquni të qëndroni të qetë: kujdes sferën ekonomike!

Akrepi: Në dashuri nëse duhet të përballeni me disa probleme përpiquni ta bëni këtë diskutim në mëngjes. Në punë, në sferën ekonomike, ka disa dyshime dhe dilema!

Shigjetari: Ditë e rëndësishme në frontin sentimental, takimet janë të preferuara. Dhe do të jenë të rëndësishme! Në punë, situata duket premtuese nëse keni dëshirë të filloni nga e para!

Bricjapi: Në dashuri ka disa dyshime dhe paqartësi, ndaj përpiquni të qëndroni të qetë. Në punë, kini kujdes nga zgjedhjet e rrezikshme: duhet të mendoheni mirë!

Ujori: Në dashuri, nëse po jetoni dy histori, duhet të merrni një vendim, kuptoni se në cilën anë të qëndroni. Në punë, mos u rrezikoni – duhet të ruani qetësinë!

Peshqit: Në dashuri duhet të jeni në gjendje të kapërceni disa vështirësi dhe disa pengesa. Në punë, me pak më shumë qetësi dhe kujdes, do të arrini të kapërceni të gjitha problemet!

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.