Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e enjte, 17 nëntor 2022

DASHI

Në dashuri mos humb kohë duke ndjekur ata që nuk të meritojnë. Është koha për të vënë pikat mbi “i” dhe/ose për të kthyer historinë në anën tuaj. Për sa i përket punës, lodhja do të ndihet, sikurse angazhimi juaj do të shpërblehet shumë shpejt

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 17 nëntor 2022), largoni mendimet e këqija dhe mos hezitoni të bëni njohje të reja. Për sa i përket punës, ka pak monotoni, ndërsa ju duhet të kapërceni një ngërç.

BINJAKËT

Ditë e trazuar për ndjenjat, kujdes me fjalët. Për sa i përket punës, mos i përballoni gjërat kokë më kokë, por kërkoni ndërmjetësim.

GAFORRJA

Të dashuruarit gjatë së enjte – 17 nëntor 2022 – nuk duhet ta tundnin shumë varkën. Mbani një profil sa më të ulët. Kur vjen çështja te puna, përcaktoni me kujdes dhe saktë kushtet e një marrëveshjeje.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 17 nëntor 2022), historitë që lindin në pjesën e fundit të muajit janë të bukura. Mbajeni edhe pak të gjalla ato! Për sa i përket punës, lajme interesante janë në rrugë e sipër.

VIRGJIRËSHA

Qielli fiton maturinë. Nëse ka pasur keqkuptime me partnerin, kërkoni rrugë të dialogut. Vonesa të mundshme shfaqen në punë.

PESHORJA

Yje intrigues për ndjenjat. A je vërtet i sigurt se pas një miqësie të rëndësishme nuk ka vërtet asgjë tjetër? Për sa i përket punës, lodhja do të ndihet, megjithëse angazhimi juaj do të shpërblehet.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 17 nëntor 2022), qielli shfaqet pak i trazuar, por të dashuruarit nuk duhet të ushqejnë diskutime sterile. Sa i përket punës, është e mundur të nënshkruhet një marrëveshje gjatë ditëve në vijim.

SHIGJETARI

Gjatë ditës së enjte – 17 nëntor – mund të keni një takim interesant, megjithëse sharmi juaj nuk do të kalojë pa u vënë re. Yje interesante në punë, ka një ajër të ri.

BRICJAPI

Dita e enjte  – 17 nëntor 2022 – do të jetë një qiell që do t’ju ftojë të sqaroni ndjenjat tuaja, mos e mbani këmbën në dy këpucë. Sa i përket punës, yje interesantë, konfirmime të mira janë rrugës.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 17 nëntor 2022), mund të jeni pak nervoz. Nëse ka diçka që nuk shkon me partnerin tuaj, kërkoni një zgjidhje ndoshta duke ndërtuar një diskutim konstruktiv. Sa i përket punës, keni shumë gjëra për të bërë.

PESHQIT

Dashuria është sërish protagoniste në jetën tuaj, por kini kujdes në lidhjen me njerëzit që janë më tepër të përkushtuar. Sa i përket punës, ju duhen më shumë garanci.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.