Welcome to Vlora

E FUNDIT/ Një polic dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale: Ishin vrasës me pagesë

Një polic i burgjeve është përfshirë në një grup kriminal në Durrës, i cili ndihmonte një grup për të kryer vrasje ndaj kundërshtarëve. Policia bëri me dije sot se krahas vëllezërve Beqiraj janë arrestuar edhe 11 persona të tjerë, të cilët gjatë viteve të fundit kanë kryer një mori krimesh të rënda, përfshi vrasjen dhe pengmarrjen.

Krahas tij është arrestuar edhe një ushtarak, i cili ndihmonte grupin në fjalë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.