Welcome to Vlora

Digjet gjatë natës mjeti luksoz në Vlorë, policia jep detajet e para

Një automjet luksoz është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Vlorës.

Sipas burimeve zyrtare, rreth orës 01:30, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Porsche”, në pronësi të shtetasit Daniel Qendraj.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.