Welcome to Vlora

Arjan Çani u bën thirrje shqiptarëve të largohen me urgjencë nga Shqipëria

Gazetarë dhe analistë kanë folur mbrëmjen e djeshme për shembjen e “Prestige” si dhe problemet që ka vendi.

E teksa po diskutohej për këto tema, Arian Çani u ka bërë thirrje sqqiptarëve që të ikin sa më shpejt nga vendi.

“Ai është mbret dhe mbreti bën dhe diellin dhe shiun mor burrë. Kaq e thjeshtë është. Shqipëria as nuk ka qenë, as nuk është dhe as nuk do të bëhet, ndaj këshilla ime modeste për ata që na dëgjojnë, sa më shpejt të kenë mundësi të largohen nga ky vend aq më mirë do jetë jeta e tyre.

Unë bëj thirrje për largim masiv. Unë jam i bindur, faktet që po shohim mbrapa nesh, duhet të jesh shumë idiot të mos kuptosh se çfarë tmerri na pret përpara. Kjo është fjala ime e fundit” tha Çani për “Open” në “News24”

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.