Welcome to Vlora

Aksident në Vlorë, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me makinat në parkim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Vlorës.

Aksidenti ka ndodhur në zonën e ish-Gjyqit të Vjetër, ndërsa një automjet tip “Golf” ka humbur kontrollin dhe ka goditur një automjet të parkuar.

Drejtuesi i mjetit është dërguar në spital për të marrë ndihmën e mjekëve.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.