Welcome to Vlora

Aksident në Vlorë/ Makina godet tabelat dhe del në korsinë tjetër, lëndohet drejtuesja

Një aksident rrugor ka ndodhur në rrugën Transballkanike në Vlorë.

Një automjet tip “BMW” ka dalë në krahun tjetër të rrugës, ku është përplasur me shtyllën elektrike dhe më pas me një automjet tip “Hyundai” në krahun tjetër të rrugës.

Nga aksidenti ka mbetur e dëmtuar drejtuesja e njërës prej makinave të përfshira në aksident.

Në vendngjarje ka mbërritur policia për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.