Welcome to Vlora

Aksident në aksin Levan-Vlorë, makina bien në kanal

Një aksident tjetër ka ndodhur ditën e sotme në aksin Levan-Vlorë, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal.

Burime nga policia e Vlorës bëjnë me dije se nga aksidenti ka të plagosur, por jashtë rrezikut për jetën.

Vijon…

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.