WelcometoVlora

Shitet Apartamenti 1 + 1 në Lungomare

Apartamenti përbëhet nga 1 Sallon me hapësirë sëbashku me kuzhinën, 1 dhomë gjumi , 2 ballkone dhe 1 tualet . Kati i 6-banim . Sipërfaqja : 83 m2 total Vëndodhja : Lungomare Për më shumë informacion...

Zjarret kanë përpirë dhjetra hektarë me pyje, Policia e Vlorës arreston dy të dyshuar

Në Vlorë e Sarandë kapen dhe vihen në pranga 2 autorë të dyshuar për zjarrvënie. Në vijim të punës hetimore për identifikimin dhe kapjen e autorëve të zjarrvënieve, si rezultat i informacioneve dhe provave të...

Horoskopi për ditën e martë, 10 gusht 2021

Dashi Nesër ju mungon shumë një person i afërt që për momentin ndodhet larg jush. Për këtë arsye jeni bërë pak nostalgjikë. Demi Nëse humori nuk është edhe aq i mirë, largoni shqetësimet dhe mendimet e zymta...

LAJMI I FUNDIT/ U paralajmërua prej dy javësh, autoritetet dorëzohen, zjarri hyn në Llogara

Mëngjesin e sotëm zjarri ka hyrë në Parkun e Llogarasë në Vlorë. Burimet bëjnë me dije së është djegur zona e njohur si Gropat e Piri dhe se flakët po vazhdojnë të përpijnë tërrenin. Autoritetet prej disa...

Situatë alarmante në Gjormë të Vlorës, disa familje mbesin të rrethuar nga flakët, nuk dihet nëse ka të lënduar

Situatë alarmante në Gjorm të Vlorës, burime bëjnë me dije se janë djegur 4 stane me bagëti dhe se disa familje kanë mbetur të izoluara në stane të rrethuar nga flakët.Raportohet se përveç banesave të djegura...

Oooops!

You don't have any modules yet. Hurry up and create your first module.