WelcometoVlora

Apartamente me qera,Vlorë

Jepen me qera apartamente të tipologjise 2 +1 dhe 1 +1 pranë shkollës së Marinës . Me pamje nga deti,të super mobiluara,me ashensor . Për rezervim kontaktoni në numrin +355684012017

Për më shumë prona vizitoni : www.invest1group.com

Add comment