WelcometoVlora

Fotoja në Dhërmi tërheq vëmendjen e medias prestigjoze amerikane

Një foto shkrepur në plazhin e Dhërmiut ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore.

ABC News publikoi një imazh në breg të detit Jon.

Çadrat shumë ngjyrëshe dhe deti i kristaltë plotësojnë këtë foto që mori vëmendjen e të huajve. Në pamjet e kapur nga lartësia, është edhe një person duke ecur gjurmët e të cilit kanë lënë shenjë në rërë. Ajo çfarë mungon në postim është autorësia e fotos.

Add comment