WelcometoVlora

Moti sot: bien temperaturat, shtohen vranësirat, priten edhe reshje shiu

Moti sot, më 30 maj 2021, pritet të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje të pakta shiu në zonën veri-perëndimore.

Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi deri në 8 -10 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie.   

Temperaturat:

Zona malore       10/22°C

Zona e ulët         12/25°C

Zona bregdetare  13/24 °C

Add comment